Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Зеленая карта на авто во время войны в Украине

Чи потрібно під час війни оформляти зелену картку для виїзду за кордон на авто?

Виїхати за кордон з України автомобілем можна без поліса «Зелена карта» у зв'язку з військовим становищем. Але...

Рекомендуємо оформляти Зелену карту на авто під час війни, тому що у разі ДТП у Європі за шкоду платитиме не МТСБУ, а ви з власної кишені

Громадяни, які мають намір виїхати за кордон на власному автомобілі з України, можуть поки що не купувати поліс міжнародного страхування "Зелена карта", який є обов'язковою умовою для перетину кордону у мирний час, заявили в НБУ.

Таких домовленостей вдалося досягти під час робочих зустрічей представників Національного банку як регулятора страхового ринку, Міністерства закордонних справ України та державних органів Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови.

Кордони цих країн громадяни України можуть перетинати без наявності полісів "Зелена карта". Українські прикордонники також не вимагають наявності полісу «Зелена карта» відповідно до розпоряджень Міністерства закордонних справ України.

Оформити Зелену карту ви зможете і вже перебуваючи за кордоном. Звертайтесь!

Друзі, Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену картку онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий