Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Спортивная страховка ребенку

Навіщо спортивна страховка дітям, які відвідують спортивні секції?

Обов’язкове оформлення спортстраховкі перед змаганнями

За нормативними документами дитина, який відвідує спортивну секцію, повинен надати медичну довідку про стан здоров’я, страховка в цьому випадку не обов’язкова. Наявність страхового поліса від нещасного випадку включенням спорту є на сьогоднішній день обов’язковою умовою для отримання допуску тільки до змагань.

Тренери спортивних секцій вимагають обов’язкове оформлення спортивної страховки перед змаганнями. Навіть якщо дитина їде на змагання з шашок та рендзю, страховка обов’язкова. Інакше організатори просто не допустять спортсмена до змагань.

Спортивна страховка для травмонебезпечних видів спорту

Безліч спортивних клубів України змагання або турніри проводять постійно, в них бере участь 100% дітей, тому вони рекомендують батькам оформити спортивну страховку відразу на рік.

Тренери по самбо, дзюдо, карате розповідають батькам про травмоопасності цих видів боротьби, в цих секціях навіть на тренуваннях не виключені травми. Далі рішення про придбання страховки залишається за батьками і батьки оформляють страховку для маленьких легкоатлетів на початку року, «щоб не метушитися перед кожними змаганнями».

Для травмонебезпечних видів спорту рекомендується оформляти страховки з максимальною страховою сумою в 35000 грн., А якщо страховка потрібна для формальності (наприклад для шахістів), то недорогий варіант зі страховою сумою в 7000 грн.

Якщо спорт вашої дитини пов’язаний з ризиком отримати травму, не варто економити. Треба розуміти: чим дорожче буде куплена вами страховка, тим більше будуть за неї виплати у разі нещасного випадку.

Батьки оформляйте спортивну страховку для ваших дітей на 1 рік і беріть участь в змаганнях без травм!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

  1. Оксана

    Доброго дня! Дитина займається рукопашний боєм, яка страховка

    • Андрій Куршацов

      Доброго дня! Вам потрібна спортивна страховка. Вартість для дитини від 345 грн. на 1 рік, страхова сума 16000 грн. Звертайтеся Viber/Telegram +380664688151. Оформимо оперативно!

Оставьте комментарий