Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Зеленая карта за границу во время войны

Країни Європи, які пускають на авто без Зеленої картки під час війни в Україні

Які країни Європи пускають авто без оформлення Зеленої карти та на який термін

 • Страховики Польщі безкоштовно видають поліс страхування цивільної відповідальності на транспорті кошти з України терміном на 30 днів.
 • До Молдови машини з України можуть в'їжджати без Зеленої карти за умови, що вона буде придбана протягом 24 годин.
 • В Естонії договір прикордонного страхування укладається на строк до трьох місяців.
 • У Данії страхове покриття діятиме 30 днів з дня прибуття до країни.
 • Транспортні засоби української реєстрації, які прибувають до Угорщини, повинні мати міжнародний страховий сертифікат "Зелена картка", виданий українським страховиком. За відсутності такого страхового полісу українські автовласники, які в'їжджають до Угорщини, мають укласти договір прикордонного страхування, звичайний тариф для якого становить 90 000 угорських форинтів на місяць (~240 євро).
 • Чеське страхове бюро забезпечує безкоштовне страхове відшкодування збитків, заподіяних незастрахованим українським транспортним засобом, протягом 2 місяців після перетину українського кордону.
 • Німецькі страховики відшкодовують збитки, заподіяні українськими автомобілістами внаслідок ДТП, до 31 травня цього року. Німецький офіс Бюро "Зелена карта" відповідатиме за врегулювання збитків у разі аварій, а постраждалі в ДТП з вини українських водіїв мають звертатися до нього для відшкодування збитків.

Але це не означає, що після перетину кордону ви можете їздити без страховки. Тут є два варіанти:

 • Або це буде Зелена карта оформлена в Україні до перетину кордону.
 • Або це буде поліс страхування Автоцивілки, який буде виписано після перетину кордону тією країною, куди в'їхало авто.

Наприклад, поліс Автоцивілки у Польщі на рік коштує близько 400 євро, у Німеччині – від 900 євро. Зелена картка, придбана в Україні на рік, коштує 6899 грн. – це 216 євро за станом на 11 квітня 2022 року. Такий поліс охоплює усі країни Європи.

Тобто, вигідніше придбати поліс в Україні та перетинати кордон вже з ним або якщо перетнули кордон, то ви можете так само написати мені Viber/Telegram +380664688151 та оформити Зелену карту навіть будучи за кордоном.

Пам'ятайте, що за відсутність страховки в ЄС передбачено штрафи

 • Наприклад, у Польщі, якщо у вас немає актуального страхування від 4 до 14 днів штраф становитиме 2800 злотих (більше 19 тис. грн), понад 14 днів – 5600 злотих (38 тис. 470 грн.).
 • А ось у Німеччині машина без страховки – суворе порушення закону, що тягне за собою ув'язнення до 6 місяців, а також штраф за рішенням суду.

Оформити Зелену карту ви зможете і вже перебуваючи за кордоном. Звертайтесь!

Друзі, Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену карту онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий