Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Туристическая страховка 2022

Туристичне страхування у 2022 році

Плюси та мінуси туристичного страхування

Плюс туристичного страхування

Перевага страхування в тому, що при настанні страхового випадку вам не доведеться вирішувати проблему в незнайомій країні. Ви повинні тільки повідомити страхову компанію Viber, вказаному в страховому полісі. Оператори служби підтримки зафіксують повідомлення та скоординують ваші дії. Представники страховика оперативно організують та сплатять надання допомоги потерпілому.

Мінус туристичного страхування

Нестача страховки – в обмеженості її дії. Страхова компанія несе відповідальність у рамках підписаної угоди. Турист повинен дотримуватися обов’язкових вимог договору, інакше страхова компанія відмовить у виплаті компенсації.

Наприклад, майже у всіх компаній страховка не діє, якщо в момент травмування турист був під дією алкоголю або наркотиків. Або, якщо ви порушили закони країни подорожі. Також стандартний поліс не покриває витрати на лікування хронічних хвороб, спортивних травм, забитих місць, отриманих під час занять активними видами спорту. Тим, хто планує у відпустці їздити на мотоциклі, кататися верхи на конях, займатися дайвінгом, серфінгом, парашутним спортом, потрібно вибирати додаткові опції до страховки, які стоять не так вже й багато.

Види туристичних страховок

Крім стандартного медичного полісу мандрівникам, які виїжджають за кордон, стануть у нагоді такі види страховок:

  • Від затримки рейсу – якщо авіарейс затримається більше ніж на 3 години, турист отримає матеріальну компенсацію за кожну годину очікування.
  • Від невиїзду – якщо поїздка зірветься через причини, що не залежать від туриста, страхова компанія відшкодує застрахованій особі встановлений відсоток від вартості туру.
  • Від втрати багажу – страховик виплачує фіксовану суму за речі у втрачених, вкрадених, зіпсованих валізах.
  • Громадянської відповідальності – компенсує ненавмисну ​​шкоду, завдану мандрівником життя та майну третіх осіб. Цей вид стане в нагоді, якщо ви плануєте брати в оренду транспорт.
  • Від нещасного випадку – покриває ризики, пов’язані з отриманням каліцтв внаслідок НР.

Що робити при настанні страхового випадку

Порядок дій:

Якщо ви захворіли або отримали травму, необхідно звернутися до лікаря. При першій нагоді написати або зателефонувати по Viber вказаному у страховці. Оператор повідомить, що потрібно робити і куди звертатися.

Тут можуть бути два варіанти:

  • Вас передадуть компанії страховику в країні, де ви перебуваєте, і вони вже працюватимуть вами впритул, аж до того, що можуть надіслати до вас свого агента або транспорт.
  • Вас направлять до найближчої лікарні, з якою є договір. Такі лікарні є практично в усьому світі в будь-якому місті, лише в рідкісних місцях вони відсутні.

Екстремальні випадки

Якщо ви захворіли або отримали травму, наприклад, у горах чи джунглях, то не можете самі дістатися до лікарні самостійно, то передбачено транспортування туристів до авіаційного транспорту, тобто. вас можуть забрати літаком або гелікоптером. Але це може розцінюватися як «екстремальні види спорту» або інші особливі умови страхування, тому якщо у вас у планах такі походи, подбайте, щоб це було в умовах страхування.

Якщо ви не зможете зв’язатися зі страховою компанією через своє стояння або з інших причин, коли потрапили, наприклад, в аварію, у будь-якій цивілізованій країні вам нададуть екстрену медичну допомогу. Якщо при цьому не були порушені умови страхового договору, всі витрати на лікування відшкодує страхова компанія. Але для цього вам або вашим родичам потрібно буде якнайшвидше повідомити про це, щоб компанія підключилася до цього якомога раніше. Адже без оплати та підтримки страховика лікування може припинитися після першої допомоги.

Друзі, Захистіть себе та свою сім’ю страхуванням за кордон! Звертайтесь до мене, допоможу оформити!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий