Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
10 речей, які треба зробити власнику авто

Обов’язкові речі, які має зробити власник авто перед початком зими

Поміняти шини

Змінити літні покришки на зимові - основа основ і перше, про що має задуматися водій, коли погода тільки починає псуватися. Їхати в шиномонтаж потрібно, коли значення термометра наближається до 7-5С. Температура нижче згубна для літньої гуми і їздити на старих колесах вже небезпечно для життя.

Зарядити акумулятор та очистити клеми

Подбати про стан свого акумулятора важливо для того, щоб одним сонячним, морозним ранком не виявити, що автомобіль без прикурювання не може зрушити з місця. Зимова ніч не позитивно позначається на стані АКБ, і той дуже швидко втрачає заряд. Взагалі мороз для будь-якої батареї – це випробування на міцність.

Змінити непрацюючі фари

Правильне освітлення – один із ключових аспектів безпечного пересування взимку, тому що їздити лише при світлі дня навряд чи вдасться. Вранці та ввечері автолюбителя врятують лише яскраві фари, отже, не можна ігнорувати працездатність освітлення.

Провести діагностику двигуна

Протестувати двигун автомобіля на неполадки важливо, тому що навіть незначні проблеми, на які ви заплющували очі в літній період, у найнеприємніший момент обов'язково відкриються взимку в новій якості. Ключовим елементом тут є свічки запалювання та електропроводка, які можуть стати причиною проблем із запуском мотора та причиною його поломки. Усі зношені частини доведеться міняти на нові.

Замінити моторне масло

Змінюємо масло до зими для того, щоб вона не загуснула на морозі. Через загуслий склад, який набагато гірше циркулює по системі, деталі мотора будуть сильніше тертись один про одного і швидше зношуватися в ході експлуатації. І це ще не кажучи про те, що двигун із загуслим маслом витрачатиме більше енергії АКБ, і та швидше розрядиться, що критично взимку. Якщо останній раз зміна олії відбувалася 5-10 тис. км. назад, сміливо змінюйте на нове.

Подбати про теплоізоляцію

Найефективніше встановити на радіатор теплозахисний екран, добре утеплити кришку капота, встановити теплоізолюючі панелі з боків і внизу рухового відсіку і накрити мотор автоковдрою. Також можна захистити і салон авто до зими: розстелити матеріал по дну, усередині дверей, на перегородці між салоном і багажником і взагалі на всіх стиках, куди може проникати холодне повітря.

Замінити охолоджувальну рідину та перевірити опалення

Охолодну рідину доведеться міняти тим, хто в теплу пору року помічав, що антифриз підтікає, і його доводилося розбавляти водою або підливати ще. Розведений склад обов'язково замерзне взимку, що може виявитися фатальним для двигуна. Щоб не ризикувати його цілісністю, старий склад потрібно злити і залити новий антифриз. Заміна рідини, що охолоджує, так чи інакше, повинна відбуватися кожні 50 тис. км пробігу.

Перевірити гальмівні колодки та замінити гальмівну рідину

Гальмівну рідину потрібно регулярно міняти раз на два роки, а також щорічно оглядати гальмівні колодки. Навіть якщо авто у звичайних умовах зупиняється без нарікань, це не є підставою для ігнорування огляду. Кожне колесо повинне гальмувати з однаковим зусиллям, інакше на крижаній дорозі дуже легко опинитися в заносі та спровокувати аварію. Зношені колодки терміново міняємо. Відразу звертаємо увагу в якому стані знаходяться пильовики гальмівних циліндрів - чи немає на них слідів підтікання гальмівної рідини. У гіршому випадку у них зношені манжети і в морози вони тектимуть усе більше.

Поміняти щітки склоочисника та залити незамерзаючу рідину

Передзимова підготовка - чудовий привід поміняти щітки «двірників». За кілька сезонів активної експлуатації вони могли знатно зноситися і вже мало того, що нічого не очищають, але й гидко шкребуть по склу своєю лисою щетиною. Нові «двірники» до зими вам знадобляться, коли піде мокрий сніг і ваше поле видимості буде сильно обмежене. Краще спеціально купити їх спеціальний зимовий різновид, який суттєво м'якший і не твердне на морозі.

І, звичайно ж, оформити АВТОЦИВІЛКУ!

У зимовий період збільшується ризик потрапляння в ДТП через ожеледицю, снігові замети, недостатній огляд і погану видимість. Тому обов'язково потрібно оформити страховку на авто та у разі ДТП, якщо ви є винуватцем аварії, страхова компанія виплатить компенсацію постраждалій стороні.

Друзі, я знаходжусь в Україні, у Харкові. Звертайтесь до мене. Допоможу оперативно оформити страховку!

Долучайтесь до моїх соцмереж та замовляйте надійне страхування у мене

Інстаграм https://www.instagram.com/strahovki.kh.ua/
Фейсбук https://www.facebook.com/andres.kurshatsov
Фейсбук група https://www.facebook.com/groups/autostrahovki
Телеграм https://t.me/strahovki_kh_ua

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Залишіть коментар