Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Спортивне страхування за кордон для українців

Спортивне страхування за кордон

Страхування українських спортсменів аматорів за кордон

Друзі, цієї осені буде багато марафонів та інших змагань за кордоном. Тому обов'язково оформлюйте спортивну страховку до Європи.

У випадку, якщо спортсмен професіонал або аматор виїжджає за кордон на збори, проводить тренування або бере участь у змаганнях за кордоном, потрібно оформлювати страховку з включенням спорту. Тільки в цьому випадку при травмі буде надано медичну допомогу за рахунок страхової компанії.

Види спортивного страхування за кордон

  • Sport class A: легка атлетика, крокет, гольф, гімнастика, плавання (крім підводного плавання), сквош, теніс, стрілянина, танці, види спорту, що відносяться до "Sport class D".
  • Sport class В: види спорту, що відносяться до «Sport class A», а також баскетбол, велоспорт, ручний м'яч, хокей на траві, кінний спорт (за винятком стрибків), водні види спорту (за винятком рафтингу), волейбол, фехтування , стрибки у воду, акробатика.
  • Sport class С: види спорту, що відносяться до «Sport class В», а також бейсбол, футбол, американський футбол, скачки, рафтинг, регбі, спелеологія, повітряні види спорту, автоспорт, мотоспорт, бойові види спорту, зимові види спорту (крім занять на аматорському рівні під час відпочинку); гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження до 3000 метрів), поло, важка атлетика, пожежно-прикладний спорт, фрістайл – акробатика, будь-яка циркова діяльність.
  • Sport class D: керування Застрахованою особою двоколісними транспортними засобами, перебування Застрахованої особи як пасажира двоколісного транспортного засобу; парашутний спорт, дельтапланеризм, авто- та мотоспорт, будь-які стрибки за допомогою спеціальних засобів (еластичний трос, трамплін тощо), рафтинг, серфінг, вітрильний спорт, водні лижі тощо, за винятком зимових видів спорту.
  • Sport class E: перебування, відпочинок на гірськолижних курортах, заняття зимовими видами спорту; альпінізм; гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження 3000 метрів та вище), підводне плавання (у тому числі дайвінг, кейв-дайвінг) у т. ч. на професійному рівні; а також види спорту, які відносяться до "Sport class A, B, C, D".

Вартість спортивного страхування за кордон

Вартість страховки від 300 грн. на тиждень.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий