Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Спортивне страхування взимку

ТОП 3 речі, які має зробити спортсмен для бігу взимку та в ожеледь

Три обов'язкові речі, які треба зробити для бігу взимку

  1. Одягнути кросівки з протектором – для кращого зчеплення зі снігом. Якщо ви бігаєте по нерівній і слизькій поверхні – краще вибрати кросівки з шипами та жорстким протектором. Також важливо, щоб взуття мало непромокальну мембрану. Так ваші ноги будуть у теплі та сухості навіть у найнеприємнішу погоду.
  2. Одягатися по-зимовому: нижній шар — термобілизна, середній — флісова кофта для тепла, верхній — куртка, що не продувається. Все зі спортивної синтетики, ніякої бавовни, тому що вона вбирає піт і не відводить вологу. Обов'язково закривайте високими шкарпетками та довгими штанами кісточки: ахіллове сухожилля легко застудити і складно вилікувати. Після закінчення пробіжки негайно переодягніться в сухе та тепле.
  3. І, звичайно ж, оформити СПОРТИВНУ СТРАХОВКУ! У разі травми буде виплата від страхової компанії!

Ваш особистий страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

Друзі захистите себе спортивною страховкою 7 днів на тиждень 24 години на добу та 365 днів на рік - оформлюйте спортивну страховку

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий