Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Спортстраховка за границу

Спортивна страховка за кордон

В разі, якщо спортсмен професіонал або любитель виїжджає за кордон на збори, проводить тренування або бере участь в змаганнях за кордоном, то потрібно оформляти страховку з включенням спорту. Тільки в цьому випадку при травмі буде надано медичну допомогу за рахунок страхової компанії.

Заняття спортом на професійному рівні

Під даними заняттями розуміють регулярні заняття будь-яким видом спорту, коли спорт є професійною діяльністю застрахованого особи.

  • «Sport class A»: легка атлетика, крокет, гольф, гімнастика, плавання (крім підводного плавання), сквош, теніс, стрільба, танці, види спорту, які відносяться до «Sport class D ».
  • «Sport class В»: види спорту, які відносяться до «Sport class A», а також баскетбол, велоспорт, гандбол, хокей на траві, кінний спорт (виключаючи скачки), водні види спорту (виключаючи рафтинг), волейбол, фехтування, стрибки в воду, акробатика.
  • «Sport class С»: види спорту, які відносяться до «Sport class В», а також бейсбол, футбол, американський футбол, скачки, рафтинг, регбі, спелеологія, повітряні види спорту, автоспорт, мотоспорт, бойові види спорту, зимові види спорту (крім занять на аматорському рівні під час відпочинку); гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження до 3000 метрів), поло, важка атлетика, пожежно-прикладний спорт, фристайл – акробатика, будь-яка циркова діяльність.

Заняття спортом на аматорському рівні

Під даними заняттями розуміють нерегулярні заняття будь-яким видом спорту під час перебування за кордоном.

  • «Sport class D»: управління Застрахованою особою двоколісними транспортними засобами, перебування застрахованої особи в якості пасажира двоколісного транспортного засобу; парашутний спорт, дельтапланеризм, авто- і мотоспорт, будь-які стрибки за допомогою спеціальних засобів (еластичний трос, трамплін і т.д.), рафтинг, серфінг, вітрильний спорт, водні лижі і т.д., за винятком зимових видів спорту.
  • «Sport class E»: перебування, відпочинок на гірськолижних курортах, заняття зимовими видами спорту; альпінізм; гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження 3000 метрів і вище), підводне плавання (в тому числі дайвінг, Кейв-дайвінг) в т. ч. на професійному рівні; а також види спорту, які відносяться до «Sport class A, B, C, D».

Друзі, оформляйте спортивну страховку за кордон (лікування від COVID-19 включено в страховку). Звертайтеся, допоможу оформити страховку за кордон!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий