Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Правила въезда и выезда украинцев в/из Турции

Правила в’їзду та виїзду українців в/з Туреччини

Виліт з України в Туреччину

 • Пасажирам необхідно заповнити форму за посиланням https://register.health.gov.tr/ не раніше ніж за 72 години до прильоту до Туреччини.
 • Роздрукувати заповнену анкету або завантажити на пристрій (смартфон або планшет).
 • Пред’явити анкету співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.

Без анкети буде відмовлено в посадці на борт літака. На підставі цієї анкети автоматично формуватися HES-код. При реєстрації потрібно буде вказати номер українського мобільного телефону для отримання HES-коду.

В’їзд до Туреччини

 • Всі пасажири, віком старше 6 років, які подорожують до Туреччини на міжнародних рейсах, повинні пред’явити ОРИГІНАЛ негативний результат ПЛР-тесту (SARS-COV-2 PCR TEST), зроблений не раніше ніж за 72 години до вильоту до Туреччини. Пасажири, які не виконали цю умову, до рейсу допущені не будуть.
 • Для дітей від 0 до 6 років надання результату ПЛР-тесту не потрібно.

Ці обмеження будуть діяти до 30.04.2021

Результат ПЛР-тесту повинен відповідати наступним вимогам

 • Документ повинен бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, містити точну дату і час складання тесту особою; без яких-небудь дефектів (виправлень, стирань, поправок) і перекладений на англійську мову.
 • Потрібно зробити пасажиром не раніше за 72 години до прибуття в Туреччину (72 години обчислюються від часу забору матеріалів для тестування (sample collection time) до часу вильоту рейсу за розкладом (flight airborn time)).
 • Повинен містити чіткі і правильні дані про пасажирів.
 • Результати ПЛР-тесту можуть бути представлені в ОРИГІНАЛІ.

Для в’їзду до Туреччини потрібно обов’язково мати туристичну страховку, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і чинний на весь термін перебування в Туреччині.

В’їзд в Україну з Туреччини

 • Громадянам України для перетину українського кордону потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту, який проведено максимум за 48 годин до в’їзду.
 • У разі відсутності тесту українець повинен пройти ПЛР-тестування по прибуттю, встановити додаток “Вдома” на свій смартфон і відправитися на 14-денну самоізоляцію. Результати тесту протягом доби відправляються в Центр громадського здоров’я МОЗ України. Ці дані автоматично синхронізуються з додатком «Дій вдома», і, якщо у пасажира негативний результат на COVID-19, додаток повідомляє, що самоізоляцію можна припинити.
 • Наявність у особи довідки про антитіла до COVID-19 або сертифіката вакцинації не звільняє його від необхідності мати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР до перетину державного кордону.

Друзі, обов’язково оформляйте страховку за кордон з включенням лікування від COVID-19. Звертайтеся, допоможу оформити страховку в Туреччину!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий