Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Куда поехать отдохнуть украинцу весной

Куди можна поїхати українцю навесні 2022 року

Країни куди можна поїхати українцю без вакцин та карантину, з тестом і без нього

ТУРЕЧЧИНА

Нещеплені українці можуть в’їхати до Туреччини з довідкою про негативний ПЛР-тест (не старше 72 годин) англійською мовою з даними закордонного паспорта. Замість ПЛР можна зробити експрес-тест на антиген (48 годин). Перед вильотом усім туристам потрібно зареєструватися онлайн та отримати HES-код (перевіряють при посадці на рейс, потрібен для входу до ТЦ).

Діти: дітям до 12 років тест до вильоту не потрібен.

Обмеження всередині країни для нещеплених туристів: відсутні. Тільки при перельоті внутрішніми авіарейсами по Туреччині потрібно ПЛР або експрес-тест.

ЄГІПЕТ

У Єгипет можна потрапити зі зробленим до вильоту негативним ПЛР-тестом (не старшим 72 годин) або експрес-тестом (24 години). Туристи повинні мати на своїх тестах дані закордонного паспорта, друк лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, без яких результати не будуть вважатися дійсними. Наявність роздрукованого документа є обов’язковою. Можна (але не рекомендується) їхати без тіста і натомість пройти за 20 доларів експрес-тестування прямо в аеропорту прильоту.

Діти: дітям до 12 років тест до вильоту не потрібен.

Обмеження всередині країни для нещеплених туристів: відсутні.

ГРЕЦІЯ

У Греції сьогодні діє єдина вимога для всіх приїжджих (незалежно від країни прибуття та статусу вакцинації чи одужання) пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, який виконано протягом 72 годин до в’їзду до країни, або експрес-тесту на антиген (термін дії 24 години), англійською мовою з даними закордонного паспорта та заповнена форма PLF. Усі невакциновані мандрівники після прибуття до Греції мають пройти до аеропорту додатковий експрес-тест на COVID-19.

Діти: дітям до 5 років тест до вильоту не потрібен.

Обмеження всередині країни для нещеплених туристів: є туристи без вакцинації можуть харчуватися в кафе на відкритих верандах, відвідувати магазини поза ТЦ, користуватися громадським транспортом і т.д.

КІПР

Нещепленим українцям для в’їзду на Кіпр потрібна довідка про ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту або експрес-тест на антиген (не раніше ніж за 24 години), англійською мовою з даними закордонного паспорта. Усім туристам перед вильотом на Кіпр (протягом 48 годин) необхідно заповнити спеціальну форму Cyprus Filght Pass. Після прибуття всі пасажири, незалежно від їхнього статусу вакцинації, здають за свій рахунок лабораторний ПЛР аналіз і зобов’язані пройти експрес-тест на антиген після 72 годин з моменту їхнього прибуття.

Діти: дітям до 12 років тест до вильоту та по прильоту не потрібен.

Обмеження всередині країни для нещеплених туристів: є, тим щонайменше, нещеплені туристи можуть харчуватися в кафе на відкритих верандах, відвідувати магазини, аптеки, ринки тощо.

ДОМІНІКАНУ

В’їзд без тестів дозволено всім категоріям осіб, які прямують з України. Туристи перед прильотом (за 72 години) мають заповнити електронну форму та отримати QR-код. Проте негативний тест може знадобитися залежно від транзитної країни – докладніше.

Діти: туристів до 7 років звільнено від тестування.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: практично немає, вхід з ПЛР-тестом до ряду закладів поза готелями.

КУБА

Для в’їзду українців, які їдуть зосередженими туристичними групами через туроператора чи турагентство, не потрібні ні сертифікати, ні довідки про ПЛР-тести до вильоту. До вильоту всім потрібно заповнити цю онлайн форму.

Діти: не потрібні, як і дорослим, якщо подорож через туроператора.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

МЕКСИКА

Для поїздки не потрібні ні сертифікати, ні тести, ні навіть заповнення онлайн будь-яких анкет. Проте слід перевірити вимоги щодо тестів у авіаперевізника.

Діти: не потрібні, як і дорослим.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

МАЛЬДИВИ

На Мальдівах наявність сертифікату вакцинації не має значення. Туристи повинні подати довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 96 годин до прильоту. Протягом 24 годин до прибуття в аеропорт Мале потрібно завантажити на сайт декларацію про стан здоров’я та результат тесту.

Діти: тест не потрібен від дітей до 1 року.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

ЧОРНОГОРІЯ

В’їзд до Чорногорії українців дозволено за наявності негативного результату тесту – ПЛР не старше 72 годин або експрес-тест на антиген не старше 48 годин.

Діти: дітям до 18 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

БОЛГАРІЯ

Для в’їзду невакцинованим туристам з України потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж за 72 години до в’їзду. Результат має бути наданий у вигляді цифрового COVID сертифіката ЄС – наприклад, програма Дія.

Діти: дітям до 12 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: є незначні. Для заселення в готелі або користуванні гірськолижними витягами сертифікат вакцинації не потрібний, але для SPA та деяких закритих приміщень він потрібний.

ХОРВАТІЯ

Нещепленим туристам для в’їзду до Хорватії достатньо довідки з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або експрес-тесту на антиген (48 годин). Перед вильотом слід заповнити спеціальну форму на сайті Міністерства туризму Хорватії. Туристам потрібно мати підтвердження бронювання у Хорватії.

Діти: дітям до 12 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

УГОРЩИНА

Громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон наземним транспортом без тестів. Для в’їзду авіатранспортом потрібна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж за 72 години до в’їзду або експрес-тесту на антиген (48 годин).

Діти: дітям до 12 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні, за сертифікатом вхід лише у купальні Будапешта.

ГРУЗІЯ

Невакцинованим громадянам України в’їзд дозволено за умови заповнення спеціальної онлайн анкети та надання сертифікату ПЛР-тестування, проведеного не більше ніж за 72 години до поїздки до Грузії. На 3-й день перебування слід обов’язково пройти ПЛР-тестування за власний рахунок.

Діти: дітям до 10 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: громадяни України можуть відвідувати громадські заклади по всій території Грузії, пред’явивши негативний результат тесту.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

З 11 лютого 2022 року нещеплені туристи звільняються від карантину та тесту на восьмий день після прибуття. Для в’їзду достатньо тесту на COVID-19 перед вильотом (зробленого не раніше ніж за 48 годин до прибуття), а також ще один тест – не пізніше ніж на другий день перебування у Великій Британії. Всім пасажирам, як і раніше, необхідно буде заповнити PLF протягом 48 годин до вильоту.

Діти: дітям до 12 років довідки з тестами не потрібні.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: скасовані, більше немає.

НОРВЕГІЯ

26 січня Норвегія скасувала обов’язковий 10-денний карантин для невакцинованих мандрівників. Потрібна лише довідка із негативним результатом ПЛР або експрес-тесту на антиген, зроблений за 24 години до в’їзду. Після прильоту всі туристи здають безкоштовний експрес-тест, включаючи дітей.

Діти: дітям до 16 років довідка про тест до вильоту не потрібна.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

ТАНЗАННЯ

Усі, хто прибуває до Танзанії, повинні надати негативний тест ПЛР або RT-ПЛР, який зроблений не більше ніж за 96 годин до перетину кордону з країною. Мандрівники також повинні заповнити медичну онлайн-форму не більше ніж за 24 години до перетину кордону.

Діти: дітям до 5 років довідка про тест до вильоту не потрібна.

Обмеження для нещеплених туристів усередині країни: відсутні.

Крім перерахованих вище країн, з ПЛР-тестом (як правило, не старше 72 годин) неприщеплених туристів без карантину приймають:

 • Вірменія
 • Албанія
 • Багамські острови
 • Боснія та Герцеговина
 • Зімбабве
 • Колумбія
 • Ліван
 • Македонія
 • Молдова
 • Намібія
 • Перу
 • Словенія
 • Туніс
 • Узбекистан
 • Ефіопія
 • ПАР, а також більшість країн екваторіальної Африки

А щоб убезпечити себе на відпочинку, потрібно обов’язково оформити якісну туристичну страховку за кордон.

Оставьте комментарий