Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Франшиза в туристических страховках

Що таке франшиза в туристичних страховках?

Франшиза в страховках за кордон

В полісах туристичного страхування зазвичай застосовується безумовна франшиза, яка виражена в абсолютних цифрах і номінована в «твердої» валюти – доларах або євро. Наприклад, 30, 50 або 100 євро. Всі витрати (візит до лікаря, госпіталізацію і т.д.) в межах зазначеної суми оплачує клієнт. Все, що вище цієї суми, компенсує страхова компанія.

Безумовна франшиза означає, що, незалежно від збитку, розмір виплати зменшується на суму франшизи. Наприклад, якщо безумовна франшиза становить 50 євро, ви травмувалися або захворіли, і в лікарні оцінили витрати на лікування в 80 євро – страхова компанія відшкодує 30 євро, а 50 євро потрібно буде сплатити самостійно. Якщо ж у вас буде “0” франшиза, то всі витрати покриє страхова компанія.

В пакетних турах безумовна франшиза дуже висока і «вшита в пакет». Наприклад, клієнт купив тур в Туреччину, франшиза в сумі 30 євро. При цьому вибір медичних послуг дуже обмежений. Страховий поліс, придбаний в страховій компанії, має набагато більш широке покриття, а коштувати може навіть менше тих же 30 євро.

Я рекомендую купувати туристичну страховку в страховій компанії з нульовою франшизою!

Франшиза – умова, яке клієнт вибирає самостійно

Страховку за кордон можна оформити як з франшизою, так і без неї. Придбавши поліс з франшизою, ви заощадите на страховці, але самостійно зі свого бюджету будете покривати невеликий збиток. Відмовившись від франшизи, ви отримаєте більш дорогий поліс, але і впевненість в тому, що вам не доведеться витрачати гроші на покриття навіть незначного збитку – це буде вже роботою страхової компанії.

Друзі, оформляйте страховку за кордон без франшизи. Так вам вийде дешевше і надійніше! Звертайтеся, допоможу оформити страховку за кордон!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий