Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Действия в случае ДТП за границей

Як діє страховка Зелена картка у разі ДТП за кордоном для громадян України

Дії у разі ДТП за кордоном

Якщо Ви стали причиною ДТП в іншій країні

  • Обов'язково та терміново повідомте про аварію у дорожню поліцію країни перебування та виконуйте всі їхні вказівки. Виконуйте всі дії, передбачені правилами дорожнього руху. Виконайте всі заходи, щоб не допустити збільшення збитків або змін обставин ДТП.
  • Віддайте потерпілому в ДТП копію Зеленої картки або перешліть страховку йому в месенджер. Чи не віддавайте оригінал! За наявності кількох постраждалих: запишіть та передайте їм номер свого поліса Зелена карта. Запишіть дані інших учасників ДТП: ПІБ, телефони, адреси, номери авто, дані полісів страхування.
  • За номером Viber, вказаним у страховці повідомте про ДТП. Після повернення в Україну якнайшвидше зверніться до офісу з повідомленням про страхову подію за кордоном. Зафіксуйте місце події - зробіть кілька фото або зробіть зйомку відео, наприклад, телефон.

Якщо Ви постраждалий у ДТП

  • Помнете, що така шкода не покривається полісом Зелена карта, але можна отримати компенсацію від винуватця. Сфотографуйте місце події, транспортні засоби, що беруть участь у ДТП та їх пошкодження.
  • Обов'язково повідомте до дорожньої поліції про ДТП і дочекайтеся їхнього приїзду. Отримайте від учасників ДТП дані про них та їх поліси автоцивільної відповідальності – візьміть відривні талони або перепишіть все вручну, а за наявності Зеленої карти – заберіть її копію.
  • Отримайте довідку поліції, що підтверджує факт ДТП, якщо це передбачено законодавством країни перебування. Обов'язково запишіть усі дані про страхову компанію винуватця аварії - вони вказані у його страховому полісі.
  • Зверніться до страхової компанії винуватця за відшкодуванням. Не забувайте, що контактна інформація про Моторне бюро в країні Вашого перебування записана на звороті Вашого сертифіката Зелена карта.
  • Якщо винуватець не має полісу або застрахований за Зеленою картою, то потрібно звернутися до Моторного страхового бюро країни, де сталася подія.

Оформити Зелену карту ви зможете і вже перебуваючи за кордоном. Звертайтесь!

Друзі, Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити Зелену карту онлайн!

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий