Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Як отримати відшкодування за ДТП в Україні

Як отримати відшкодування за ДТП, винуватець якого не має автоцивілки

Як отримати страхове відшкодування у випадку ДТП у 2024 році

Щоб отримати страхове відшкодування у випадку ДТП треба:

  1. Оформити ДТП за участю поліції. Незалежно від тяжкості аварії, викличте поліцію та оформте відповідний протокол. Це дозволить вам отримати офіційний документ, який підтвердить факт ДТП та стане ключовим доказом при подальшому врегулюванні справи.
  2. Звернутися до МТСБУ. Після оформлення протоколу зверніться до МТСБУ та надайте повідомлення про ДТП у письмовій формі поштою або електронним листом. Для формування цієї заявки ви можете скористатися формами на сайті МТСБУ «Повідомлення про ДТП» та «Заява на страхове відшкодування», які можна знайти за посиланням https://mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/ Важливо зазначити, що постраждалий має право звернутися до МТСБУ задля отримання страхового відшкодування лише за умови наявності в нього чинного поліса ОСЦПВ.
  3. Забезпечити можливість оглянути стан транспортного засобу представником МТСБУ. Важливо зберігати пошкоджене авто у тому ж стані, що і було під час оформлення ДТП, до огляду представником МТСБУ. Це допоможе оцінити збитки та визначити розмір відшкодування.

Як перевірити дію автоцивілки 2024

  • Перевірити в базі МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua/ за державним номером транспортного засобу, за номером полісу або по VIN коду авто.
  • За номером цілодобової лінії підтримки МТСБУ тел. 0-800-608-800 або за номером телефону страхової компанії від якої у вас поліс.
  • Просканувати QR код у полісі. За QR кодом Ви перейдете на дані с бази МТСБУ.

Штраф за відсутність страховки 2024

Розмір штрафу за відсутність страховки у 2024 році становить 425 грн. Якщо штраф не сплачено протягом 15 днів, він збільшується до 850 грн.

Штраф за прострочену страховку складає 850 грн.

Зараз ви можете у мене придбати автоцивілку та зелену карту на авто за кордон зі знижкою!

Ви можете написати мені у Viber/Telegram +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену карту на авто навіть у вихідні та будучи за кордоном.

Страховий консультант Куршацов Андрій

Страховий консультант

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий