Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Надежный страховой консультат

Вам потрібна дешева чи надійна страховка?

Найнадійнішу страховку ви зможете купити у страхової компанії з гарантією виплати у разі травми або хвороби, але вона не дешева.

Від чого залежить вартість страховки для виїзду за кордон?

У такого документа є свої параметри, виходячи з яких формується вартість. Ось основні:

  • Тривалість поїздки: 5 днів, 2 тижні, 1 рік. Можна, наприклад, оформити страховку з терміном на цілий рік, але з лімітом на дні перебування в інших країнах. Є документи на 1 рік з лімітом у 90 днів за кордоном, є й безліч інших варіантів – вибирайте той, який вам більше підходить. Якщо подорожуєте часто, то краще брати на рік — це набагато вигідніше у перспективі. Якщо у вас у планах лише 1 поїздка, то краще брати страховку лише на час цієї відпустки.
  • Страхова сума. Найдешевші поліси мають мінімальну суму 30 тисяч євро. Це сума грошей, на яку ви можете скористатися необхідними послугами, якщо відбудеться страховий випадок.
  • Вік мандрівника. Якщо вам вже є 18, і ви ще не пенсіонер, то не варто хвилюватися — сума залишиться однаковою для всіх. В інших випадках вона може змінюватися.
  • Країни, в які збираєтеся їхати. Для Шенгенської зони це одна вартість, для Туреччини та Єгипту інша, для Сполучених Штатів чи країн Азії — ціна суттєво відрізняється.
  • Ну і звичайно, все залежить від пакету послуг. Логічно, що якщо хочете купити найдешевшу страховку, то пакет послуг потрібно вибрати базовий.
  • Аж надто дешеву страховку ви можете купити в інтернет онлайн на агрегаторах.

Надійна страховка у страхового консультанта

Але, якщо вам потрібна надійна страховка від надійної компанії, яка гарантовано виплатить компенсацію у разі травми або хвороби за кордоном, звертайтеся до страхового консультанта сервісу Страховки

Я прийму замовлення на оформлення страховки у будь-який зручний для вас час у будь-якому месенджері Telegram/Viber/FaceBook +380664688151 та оперативно оформлю страховку. У разі хвороби або травми допоможу вирішити всі питання, розкажу куди звернутися, підкажу, як зробити так, щоб вам була гарантована виплата в найкоротший термін.

Звертайтеся! Коли у вас є свій надійний страховий консультант, то це набагато зручніше і практичніше, ніж покупка наддешевого страхового полісу в інтернет онлайн, який вам точно нічого не гарантує.

Друзі, Захистіть себе та свою сім’ю страховкою за кордон! Звертайтесь до мене, допоможу оформити!

Залишіть коментар