Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Страхование автоцивилки во время войны в Украине

Чи потрібно оформляти автоцивілку під час війни в Україні?

Незважаючи на війну в Україні, страхові компанії продовжують відповідати за своїми зобов'язаннями з полісів ОСАГО

Також МТСБУ запропонувало спростити процес врегулювання ДТП за автоцивілкою: Дозволити учасникам ДТП самостійно фіксувати аварію, оскільки зараз страховики не завжди можуть надіслати експерта.
Дозволити учасникам ДТП користуватися Європротоколом, навіть якщо сума збитків перевищує 50 тисяч гривень, щоб не відволікати працівників поліції на оформлення ДТП.

Під час війни страхові випадки постійно трапляються. І зараз це відбувається навіть частіше, ніж раніше. Наприклад, ДТП через те, що люди виїжджають із зони бойових дій, не сплять, хвилюються, стоять у пробках.
Традиційні види страхування не покривають збитків, завданих під час військових дій - обстрілів, бомбардувань тощо. Це звичайний виняток у звичайних договорах страхування.

Тому власники застрахованих автомобілів, які були знищені або пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, не отримають страхового відшкодування. А ось виплату за звичайну ДТП – так. При цьому у нас лише 8% автомобілів у країні мали поліс комплексного страхування КАСКО, тому виплати отримуватимуть майже лише постраждалі в ДТП за обов'язковим страхуванням автоцивільної відповідальності.

Навіть якщо автомобіль має поліс КАСКО, отримати компенсацію за пошкодження, пов'язані з військовими діями або діями знарядь війни неможливо.

Є окремий вид страхування від військових ризиків. Воно є досить дорогим і такі договори дуже рідко укладаються для автотранспорту.

Зазвичай такі страхові покриття купують для літаків, морських суден, вантажів, які можуть проходити через зони з високими ризиками війни або дії військових знарядь (ракет, мін тощо).

Так що, якщо ви перебуваєте поза зоною бойових дій, у мирних містах, то поліція може зупинити та перевірити наявність страховки. У разі ДТП вам потрібно мати автоцивілку, щоб отримати компенсацію від страхової компанії.

Друзі, Захистіть свій автомобіль автостраховкою! Звертайтесь до мене, допоможу оформити автоцівілку

У сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

+38 (066) 468-81-51

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація надається у тому випадку, якщо ви збираєтеся оформляти страховку у мене! Якщо ви оформили страховку в іншому сервісі, то ви можете звернутися за консультацією в той сервіс, де ви оформляли страховку.

Viber Страховки

Telegram Страховки

Оставьте комментарий