Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Обязательная анкета для туристов

Обов’язкові електронні анкети для туристів

Нова вимога влади Туреччини для туристів

Влада Туреччини ввели нову вимогу для туристів щодо заповнення електронних анкет з 15 березня 2021 року. Інформацію про нові правила влада вже почала розсилати в авіакомпанії.

Електронну форму необхідно буде заповнити в останні 72 години перед вильотом літака до Туреччини. Анкета опублікована на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини https://register.health.gov.tr/ і доступна російською, англійською, турецькою, німецькою, іспанською та арабською мовами.

Що потрібно вказати в анкеті

Туристам необхідно буде вказати свої паспортні дані, мобільний телефон, адреса електронної пошти, назву авіакомпанії, дату вильоту, номер рейсу і адресу місцезнаходження в Туреччині.

Після цього система створить HES-код. З його допомогою влада хоче відстежувати можливі контакти туристів c хворими на коронавірус і зв’язуватися з ними в разі встановлення таких випадків. Подібні HES-коди кілька місяців тому стали обов’язковими для жителів Туреччини. Тепер же їх почали привласнювати і іноземним туристам.

Пасажирам слід з серйозністю поставитися до вимоги щодо заповнення анкети. Якщо цього не зробити, людину можуть не пустити в літак до Туреччини або ж оштрафувати після прильоту до Туреччини.

Анкета тільки лише туристів, які прямують до Туреччини

Заповнювати нову електронну форму потрібно тільки туристам, які мандрують до Туреччини. Пасажирів, які летять з пересадкою в турецьких аеропортах в треті країни, а також дітей до 5 років включно звільнили від нової вимоги.

До кінця травня всі туристи, хто їде до Туреччини повинні пройти ПЛР-тест перед вильотом. Також необхідно оформити медичну страховку, яка покриває в тому числі лікування від COVID-19.

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Оставьте комментарий