Години роботи  10:00 - 18:00
  info@strahovki.kh.ua
Зелена карта на авто
Зелена карта на рік на авто - вигідна ціна!
Зеленая карта на авто

4 факти про Зелену карту на авто для поїздок за кордон

1 Факт. «Зелена карта» має обмеження в покритті

«Зелена карта» не покриває такі ризики:

  • Шкода автомобілю, особистих речей та іншого майна страхувальника.
  • Збиток здоров’ю страхувальника.
  • Пошкодження вантажу в транспортному засобі винуватця.
  • Забруднення навколишнього середовища.

2 Факт. Поліс «Зелена карта» захищений від підробки

Поліс «Зелена карта» можуть випускати лише ті страхові компанії, які є «повними членами» Моторно-транспортного бюро України (МТСБУ). Станом на 2021 року їх десять: «ПЗУ Україна», «Перша», «Оранта», «АСКА», «ІНГО Україна», «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», «Гардіан», «УТСК», ТАС, СК УСГ.

Під час оформлення «Зеленої карти» дані поліса заносяться через інтернет або за допомогою спеціальної СМС в онлайн-базу МТСБУ. Під час цієї процедури система привласнює кожному полісу унікальний код.

3 Факт. Ціна фіксована, але дуже гнучка

Одна з особливостей «Зеленої карти» – це те, що всі ціни визначає МТСБУ, і вони фіксовані і у всіх страхових компаніях однакові. Ще одна особливість ціни – її прив’язка до курсу гривні до євро. Якщо курс змінюється, це відбивається на вартості страховки. Так, в рамках одного місяця, ціна «Зеленої карти» може злетіти в два рази, а потім різко знизитися.

Крім перерахованого вище, ціна на «Зелену карту» залежить від країни, в яку ви їдете і від типу транспортного засобу. Страховка для Білорусі, Молдови та Росії – дешевше, ніж для інших країн. Найдорожче застрахувати автобус, а найдешевше – причепи та мотоцикли. Мінімальний термін страховки – 15 днів. Максимальний – 1 рік.

4 Факт. Страхувальник може відстежувати врегулювання онлайн

Якщо страховий випадок все-таки настав, і ви потрапили в ДТП, а також визнаєте свою провину, то вам потрібно надати потерпілій стороні копію «Зеленої карти». Перевірте, щоб в полісі був зазначений ваш контактну електронну адресу – бо саме по пошті ви згодом зможете відслідковувати, як страхова компанія врегулює ваш випадок і виплачує по ньому компенсації.

Друзі, Захистіть свій автомобіль за кордоном Зеленою картою! Звертайтеся до мене, допоможу оформити Зелену карту!

В сервісі Страховки Ви зможете оформити якісну страховку на всі випадки життя!

Залишіть коментар